2021 Günübirlik Çeçeva Köyü Fiyatları YAKINDA

# Haremtepe Çeçeva Çay Bahçeleri - Rize Bez Atölyesi - Çayeli Kuru Fasulye - Kıble Dağı - Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Cami - Çay Fabrikası - Rize #Yeşilin uçsuz bucaksız çay bahçeleri ve Kıble Dağıyla...

Uçsuz bucaksız yeşile boyanmış tarlalar ve muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde daracık yollardan ve uçurumlardan geçip, Karadeniz’in yeni yeni keşfedilen, tüm gezginlerin uğrak noktası Haremtepe Çeçeva Köyü Çay Bahçelerini, muhteşem manzarasıyla denizden yaklaşık 1200 metrede Kıble Dağına inşa edilen Karadeniz’in en yüksek camisini görmeye Rize’ye gidiyoruz.


SADECE PİKOLA TUR’DA

ÇEÇEVA KÖYÜ ÇAY BAHÇELERİ – KIBLE DAĞI GEZİSİ

Haremtepe Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri, Çayeli Kuru Fasulye, Rize Kıble Dağı

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Son Dönemlerin Popüler ÇEÇEVA KÖYÜ Rotasıyla...

Kuru Fasulyesiyle Ünlü ÇAYELİ'NDE Yemek Molasıyla...


Siz değerli misafirlerimizle Ordu’da saat 07.00 de, Giresun Atapark’ta saat 08.00 de buluşuyor, tam gün sürecek olan Çeçeva (Haremtepe) Çay Bahçesi ve Kıble Dağı turumuza başlıyoruz. Trabzon’da kahvaltımızı alacağımız tesisimize uğruyoruz. Kahvaltı sonrasında Türkiye'nin en çok yağış alan ili Rize’de 300 yıl öncesine dayanan yöresel dokuma tezgahlarında Rize Bezinin işlenişini göreceğiz. Hemşin usulü yazmaların bağlanmasıyla birlikte, birçok gezgin tarafından ziyaret edilen Çayeli'nin Haremtepe (Çeceva) Köyü Çay Bahçelerine gidiyoruz. Televizyonlarda gördüğümüz bütün çay reklamlarının çekildiği ve son dönemlerde popüler hale gelen Harem (Çeçeva) köyünde Kenan Amcanın çay bahçesindeki fotoğraf çekimlerimizi tamamlıyor, Kuru Fasulyesiyle meşhur Çayeli'nde öğle yemeğimizi alıyoruz. Tereyağlı ve etli İspir Fasulyesinin tadına baktıktan sonra Rize'nin Güneysu ilçesinde, 1130 rakımlı konumu ve manzarasıyla ziyaretçileri hayran bırakan, Kıble Dağının zirvesine Osmanlı döneminin önemli eserlerinden Üsküdar'daki Şemsi Ahmet Paşa Camisi'ne benzerliği ile bilenen Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Camini ziyaret ediyoruz. Muhteşem manzaraya sahip caminin gezilmesinin ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Araklı ilçesindeki Çay Fabrikasını geziyor, tavşankanı çaylarımızı içtikten sonra, siz değerli misafirlerimizi Giresun ve Ordu’da aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Gezi Aracımız

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Kişisel Harcamalar

Tüm Yemekler ve İçecekler

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Anzer Yaylasında Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Çeçeva Köyü, Kıble Dağı Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Çeçeva Köyü, Kıble Dağı turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.