2021 Yaz Dönemi Çambaşı Yaylası Fiyatları YAKINDA

# Yokuşbaşı - Kaleboynu Obası - Ablaktaşı - Geçilmez Vadisi - Çelikkıran Obası - Taşbaşı Yaylası - Turnalık Yaylası - Çambaşı Yaylası #Kuzeyin yıldızında yayla zamanı diyoruz...

Gümüş renkli bulutların sarmaladığı yeşil ile mavinin buluştuğu Kuzeyin Yıldızı Ordu Yaylalarının en özeli, en gizlisi ve en uç noktasına yolculuk başlıyoruz. Kıvrıla kıvrıla devam eden yolculuğumuzda Norveç’teki vadileri gidemiyorsanız uçsuz bucaksız orman denizinde sadece rüzgârın sesini dinleyeceğiniz Ablaktaşı ve Geçilmez Vadisi yardımınıza yetişiyoruz. Hemen yanı başından TV izlediğimiz Kuzeyin Yıldızıyla ünlü olan Taşbaşı Yaylası, Kuzinede mis gibi sıcacık koy ekmeği ile Serdarın Yeri ve Ordu Yaylalarının en özeli Çambaşı Yaylası serüvenine başlıyoruz.


SADECE PİKOLA TUR’DA

ABLAKTAŞI, GEÇİLMEZ VADİSİ, TAŞBAŞI, TURNALIK VE ÇAMBAŞI YAYLASI GEZİSİ

Kaleboynu Obası, Ablaktaşı, Geçilmez Vadisi, Taşbaşı, Turnalık ve Çambaşı Yaylası

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Çambaşı Yaylasında DOĞAL ÜRÜNLERİNİN Lezzetleriyle...

Kuzeyin Yıldızı TAŞBAŞI YAYLASI Gezisiyle...


Değerli katılımcılarımız ile Ordu’da saat 08.45 de Ordu Lisesi önünde buluşuyor ve Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yaylalara turumuza başlıyoruz. Melet Irmağını takiben Kurul Kayalıklarını, Esenyurt’tan izliyor, “İlk Kar Bakacağa Yağar, Ordu’ya Kış Gelir Diyerek” Yokuşbaşı üzerinden 1450 rakımlı Kaleboynu Yaylasına (Obası) ulaşıyoruz. Ladin ağaçları arasından “Dünyanın Sonu” olarak tabir edilen ve vadi tabanından 300 metre yüksekliğiyle yeşilin leb-i deryasında, sessizliğin içerisinde, kahvelerimizi yudumlayarak Ablaktaşı’ndan, Geçilmez Vadisini izliyoruz. Muhteşem manzarayı izledikten sonra Ablaktaşın’dan ayrılıyor Turnalık Yaylasını görüp, Çelikkıran Obasını takiben, Show TV de reyting rekorları kıran Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin çekildiği göl manzarasıyla sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Taşbaşı Yaylasını geziyoruz. doğanın dinlendirici sesini dinledikten sonra öğle yemeğimizi yaylada üretilen peynirler, yayık ayranı, kuzinede pişen yayla ekmeği, kumpirlik patatesler, evlerden gelen mis gibi taze tereyağı şeklinde Serdar’ın Yerinde alıp ardından dört mevsim ulaşılabilir 1800 rakımlı Çambaşı Yaylasına çıkıyoruz. Yayla içerisinde vereceğimiz serbest zamanın ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor, bir başka PİKOLA TUR gezisinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Lüks Gezi Aracımız

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Araç İçi İkramlar

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Pikola Tur Güvencesi

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tüm Yemekler ve İçecekler

Kişisel Harcamalar

TUR BİLGİLERİ

Günübirlik Ablaktaşı, Taşbaşı ve Çambaşı Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Yaylalarda Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Ablaktaşı, Taşbaşı ve Çambaşı Yaylası Gezimizde maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Otobüs Servisimiz Bu Turumuzda Mevcut Değildir.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.