2021 Günübirlik Eğriçimen Yaylası Fiyatı YAKINDA

#Melet Vadisi - Mesudiye Ulugöl ve Keyfalan Yaylaları - Piknik Organizasyonu - Koyulhisar Eğriçimen Yaylası ve Göletleri #Gitmedik ve duymadık diyorsanız cennetten bir köşe...

Ordunun en uzak ilçesi Mesudiye sınırlarında, Karatepe’nin eteklerinde çam ağaçlarının arasında bir zamanların Ordu’da en gösterişli ve adından en çok söz edilen yaylası Keyfalan ile adı son dönemlerde ulusal basında sıkça yer alan Sivas’ın Uzungöl ve Ayder’i olarak lanse edilen doğa harikası Eğriçimen Yaylasına gidiyoruz.


GÜNÜBİRLİK

KEYFALAN VE EĞRİÇİMEN YAYLALARI GEZİSİ

MELET VADİSİ – MESUDİYE – KEYFLALAN YAYLASI – KOYULHİSAR - EĞRİÇİMEN YAYLASI

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

El değmemiş KEYFALAN VE EĞRİÇİMEN YAYLASININ Görülmesiyle...

Yeşilce’nin DOĞAL ÜRÜNLERİNİN Lezzetleriyle...

Yaylada PİKNİK MANGAL Organizasyonuyla....


Siz değerli misafirlerimizle Giresun Atapark’ta saat 07.00, Ordu’da saat 08.00 de buluşuyor, tam gün sürecek Mesudiye Keyfalan ve Eğriçimen Yaylaları turumuza başlıyoruz. Doğu Karadeniz ile Orta Karadeniz’i birbirinden ayıran Melet Irmağını takiben 2 saatlik yolculuğumuz sonrasında Mesudiye üzerinden 1200 rakımlı Karatepe Dağının eteklerinde çam ağaçları arasında Gölet’iyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Keyfalan Yaylasına varıyoruz. Havasının ve suyunun çok temiz olmasından dolayı verem, iştahsızlık ve baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geldiği söylenen yaylada ahşap evlerin arasında yapacağımız yolculuğumuzun sonunda Keyfalan Yaylasından ayrılıyor, Koyulhisar ilçesi sınırlarından 1600 metre yükseklikte bölgenin Uzungölü olarak adlandırılan beş yüz yıllık yayla Eğriçimen Yaylasıyla gezimize devam ediyoruz. Buz gibi suları, gölet’i, çam ormanları ve bol oksijenli havasıyla sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Eğriçimen Yaylasında uzun bir mola veriyoruz. Mangallarımızı yakıyor pikniğimizi tamamlıyor ve geri dönüş için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Akşam saatlerinde Ordu ve Giresun’da sizleri aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Lüks Ulaşım Aracımız

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Piknik Organizasyonu

Programdaki Çevre Gezileri

Pikola Tur Güvencesi

KDV

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tüm Yemekler ve İçecekler

Kişisel Harcamalar

TUR BİLGİLERİ

Günübirlik Keyfalan ve Eğriçimen Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Yaylalarda Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Keyfalan ve Eğriçimen Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.