2021 Günübirlik Sis Dağı Fiyatları YAKINDA

# Sis Dağı ve Yaylası - Sandık Gölü - Görele Kemençe Evi ve Dondurması #Sislerin arasında muhteşem manzarasıyla Sis Dağı...

‘’Burayı duydum , ama hiç gitmek kısmet olmadı’’ diyorsanız, işte tam fırsatı diyeceğimiz bir geziye gidiyoruz. Trabzon ve Giresun sınırlarını çizen dağların içinde, vadileri kuşbakışı izleyeceğimiz, bir anda sis denize girer gibi adıyla özdeşlenen Sis Dağını ve hemen eteklerindeki yaylasına gidiyor ve yolculuğumuzun en özel noktası Sandık Gölü’nü geziyoruz. Günün tüm yorgunluğunu atmak için Görele Dondurmacılar Sokağındaki Salepli meşhur Görele Dondurmasının tadına bakıyoruz. Gezinin sonunda iyi gelmişim diyeceğinizi şimdiden duyuyoruz.


SADECE PİKOLA TUR’DA

SİS DAĞI & YAYLASI - SANDIK GÖLÜ GEZİSİ

Sis Dağı ve Yaylası, Sandık Gölü, Görele Dondurması

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola Tur PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla..

Sis Dağının DOĞAL ÜRÜNLERİNİN Lezzetleriyle...

Sislerin Arasındaki Dağ SİS DAĞI & YAYLASI ile...

Gizli Cennet SANDIK GÖLÜNÜN Fotoğraflanması...


Değerli misafirlerimizle Ordu’da saat 07.00 de, Giresun Atapark’ta saat 08.00 de buluşuyor, Sis Dağı ve Yaylası turumuza başlıyoruz. Kahvaltımızı aldıktan sonra, sislerin ardındaki görsel şöleni izlemek üzere, Şalpazarı'nı takiben Sis Dağına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yoldaki muhteşem manzaralar eşliğinde Sandık Gölü ve Şelalesinde fotoğraf molası veriyoruz. Adeta ormanların içerisinde saklanan ve endemik bitki türleri bakımından zengin olan Sandık Gölü ve Şelalesini gördükten sonra, 2182 metre yüksekliğiyle bölgenin en yüksek dağı Ali Meydanı (Sis Dağı) dağının eteklerindeki Sis Dağı Yaylasına ulaşıyoruz. Yaylada vereceğimiz serbest zaman içerisinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Adından anlaşılacağı gibi Sis Dağında vadileri ve dağları kaplayan sislerin ortasında kalabiliriz. Aracımız ile buluşuyor, Kemençenin ana vatanı olarak kabul edilen Görele’de dağlardan toplanan doğal salep ve meyan kökünden üretilen 300 yıllık Görele Dondurmasını tatmak üzere dondurmacılar sokağına gidiyoruz. Dondurmamızı afiyetler yedikten sonra, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Lüks Gezi Aracımız

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Araç İçi İkramlar

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Pikola Tur Güvencesi

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tüm Yemekler ve İçecekler

Kişisel Harcamalar

TUR BİLGİLERİ

Günübirlik Sis Dağı & Sandık Gölü Gezimizde 31 Kişilik aracımızda 15 Katılımcı ve 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Yaylalarda Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Sis dağı ve Sandık Gölü turumuzda maksimum katılımcı sayımız 16 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Isuzu Turkuaz: 31+1 Kişilik, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.