2021 Günübirlik Mesudiye Yaylaları YAKINDA

# Melet Vadisi - Topçam - Muzadere Kilisesi - Yaylacık Yaylası - Eriçok Tepesi - Kızılağaç Yaylası - Yeşilce - Zile ve Çukuralan Yaylası #Bulutların üzerinde Mesudiye Yaylalarına gidiyoruz.

Balta girmemiş ormanları, derin ve vahşi vadileri, muhteşem kanyonları, yaylaları ve gizli kalmış kiliseleriyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz bir rota hazırladık. Topçam ve Yeşilce’de Taztepeyi, bin bir çiçekler yaylası Yaylacık Yaylasını, ahşap evleriyle Kızılağaç, Zile ve Çukuralan Yaylalarını görüyor, Doğu Karadeniz’in Safranbolu’su Yeşilce’yi ziyaret ediyoruz.


GÜNÜBİRLİK

MESUDİYE TOPÇAM VE YEŞİLCE YAYLALARI

Topçam, Muzadere Kilisesi,Yaylacık ve Kızılağaç Yaylası, Yeşilce, Zile ve Çukuralan Yaylası

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLİĞİ Eşliğinde...

El değmemiş ONLARCA YAYLANIN Görülmesiyle...

Yeşilce’nin DOĞAL ÜRÜNLERİNİN Lezzetleriyle...

Gizli Kalmış MUZADERE KİLİSESİNİN Ziyaret edilmesi.

Değerli misafirlerimizle Saat 08.00 de Ordu Lisesi önünde buluşuyor, Topçam ve Yeşilce Yaylaları turumuza başlıyoruz. Melet Irmağını takiben eski ismi ile “Gebeme” olan Topçam’a varıyor, gezimizin ilk durağı; Taz Tepeden Topçam Barajını izliyoruz. 19. Yy. da bölgede yaşayan Rumların inşa ettiği Muzadere Kilisesini ve Eriçok Tepesinin güney yamacına kurulu Kızılağaç Yaylasını gezdikten sonra, kırmızı renkli çatıları, duvarlarındaki Atatürk Posterleriyle ünlü Ordu'nun Safranbolu’su Yeşilce’ye varıyoruz. Öğle yemeğimizi Yeşilce’ye özgü peynirli ekmek ve çay şeklinde alıyoruz. Yeşilce Evleri arasındaki yürüyüşümüzü tamamlıyor, “Başı Dumanlı Yayla” olarak tabir edilen Kıyıyurt Yaylası üzerinden Çukuralan Yaylası ve eski kervan yolunun üzerindeki Zile Yaylasını fotoğraflıyoruz. Tüm gün süren gezimizi tamamlıyor, geri dönüş geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka PİKOLA TUR gezisinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programdaki Çevre Gezileri

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Araç İçi İkramlar

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Ulaşım Aracımız

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Kişisel Harcamalar

Tüm Yemekler ve İçecekler

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Yaylalarda Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Mesudiye Topçam ve Yeşilce Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Mesudiye Topçam ve Yeşilce Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.