Merhaba

YouTube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz

Balayı Turları

Balayı, hayatın en unutulmaz anların yaşanıldığı romantik, sorunsuz, baş döndürücü bir anıdır. Bunu yaşatmak için bizler tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Balayı için bizim hazırladığımız kusursuz paketlerin yanı sıra sizin de fikirleriniz ve düşlerinizle rüya gibi balayı yaşama ayrıcalığını PİKOLA TUR olarak sizlere sunuyoruz.

Özel Turlar

Yurt içi ve yurt dışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü hizmeti PİKOLA TUR olarak sizlere sunuyoruz. Siz aklınızda oluşturduğunuzu bize söyleyin biz gerçekleştirelim.

Yurtiçi Kültür Turları

Türkiye’nin yedi farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Türkiye‘de kültür turlarının öncüsü olan PİKOLA TUR farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Okul Gezileri

Okul gezilerinde öğrencilerimizin en üst düzeyde bilgi alabilmeleri işimizin olmazsa olmazıdır. Çocuklarımızın gezilerini, onların sınıflarına ve yaşlarına göre ayırarak öğretmenleri ve müdürleri ile hazırlıyoruz ve bunu onların güven ve konforunu en üst düzeyde tutarak yapmayı hedefliyoruz

Uçak Bileti & Transfer

Misafirlerimizin rezervasyonları sırasında başlayan kaliteli hizmetin devamını uçak, otobüs sonrası transferlerde de sürdürüyoruz. PİKOLA TUR başta Türk Hava Yolları olmak üzere her türlü ulusal ve uluslararası havayolu şirketlerinin bilet satışlarını deneyimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Gurme Turları

PİKOLA TUR olarak Gurme Turlarıyla Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerindeki doğal güzelliklerinin yanında o bölgenin leziz yemeklerini, tatlarını tatmak üzere gezginlere özel turlar hazırlamaktadır. Bizler kültürel veya gurme olsun bütün seyahatlerde lezzet unsurlarına farklı bir açıdan bakıyoruz.

Doğa ve Macera Turları

Hafta sonu gerek dostlarınız gerekse kurumsal şirket çalışanlarıyla yapacak olduğumuz doğa yürüyüşleri, kamplı organizasyonlar, bahar piknikleri, fotoğraf etkinlikleri, tarih – kültür, dağcılık ve diğer doğa sporları aktiviteleriyle PİKOLA TUR ekibi olarak sizlerin yanınızdayız.

Toplantı &A Seminer

Her türlü bayi toplantısı, seminer ve organizasyonlarınız için yapılacak tüm düzenlemeleri PİKOLA TUR olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı ve profesyonel kadromuz projenizin her adımında desteğe hazırdır.