2021 Günübirlik Gido & Badara Fiyatları YAKINDA

# Fırtına Vadisi - Çamlıhemşin - Çinçiva - Şimşir Ormanları - Gito ve Badara Yaylası - Palovit Şelalesi - Zil Kale#Bulutların üzerindeki yaylalara gidiyoruz...

Kaçkarlarda bulutlara komşu olmak isterseniz tam size göre bir gezi programı Gito ve Badara Yaylası. Bulutların üzerinde özgürce Salıncak Keyfi Yapmak ve Karadeniz en yüksek şelalesi Palovit’in şiirsel sesini dinledikten sonra, Sevdaluk dizisine ev sahipliği yapmış Çinçiva Köyünde Fırtına Deresi kenarındaki kafemize oturup Türk kahvelerimiz eşliğinde günün tüm yorgunluğunu atmaya ne dersiniz...


GÜNÜBİRLİK

GİTO VE BADARA YAYLASI GEZİSİ

Fırtına Vadisi – Çinçiva – Gito & Badara Yaylası – Palovit Şelalesi – Şimşir Ormanları

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Gito ve Badara Yaylasında DOĞAL ÜRÜNLERİNİN Lezzetleriyle...

Gito ve Badara’da SALINCAK Keyfi...

Rize’nin En Özeli PALOVİT ŞELALESİNİN Görülmesi...

300 Yıllık ÇİNÇİVA CAFE’DE Fotoğraflanması...

Fenomenlerin Uğrak Noktası PALOVİT ŞELALESİNİN Kahve Keyfi...


Değerli misafirlerimizle Ordu’da saat 06.00 de, Giresun Atapark’ta saat 07.00 de buluşuyor, tam gün sürecek Gito ve Badara Yaylası turumuza başlıyoruz. Trabzon’da kahvaltımızı alıyor, Türkiye'nin en çok yağış alan ili Rizeyi izleyerek, endemik bitki türleri bakımından zengin Fırtına Vadisine giriş yapıyor, Çamlıhemşin’i takiben suyun dinlendirici sesi ve 19. yy. sonlarında Laz Mimarlarca inşa edilen Makrevis Köyü Konaklarıyla, Çinçiva’nın her iki yakasını bağlayan kemer köprüyü görüyoruz. Yaylalara çıkmadan önce kısa bir kahve molası veriyor, artık dağlara doğru tırmanış başlıyoruz. Yeşilin bin bir tonunu izleyerek, 2100 rakımlı Hemşin Yaylası Gito Yaylasına varıyoruz. Her zaman güzelliği ve doğallığıyla göz kamaştıran Gito Yaylasında salıncak keyfi ve doğa yürüyüşü yapabilir, eşsiz güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Serbest zamanın ardından 15 dk. Sürecek yolculuğun ardından (Kardeşim Benim 2) sinema filminin düğün sahnesinin çekilmiş olduğu Badara Yaylası’na geçiyoruz. Kaçkar Dağlarının eteklerinde Badara Gölü ve vadilerine çöken sisi, yemyeşil bitki örtüsü ve eski tip ahşap evleri, muhteşem manzarasıyla birçok güzelliği bünyesinde barındıran Badara Yaylasındaki turumuzu tamamlıyor, vadi içerisindeki Şimşir Ormanını görüyor, suyun şiir gibi döküldüğü Palovit Şelalesine gidiyoruz. 15 metreden akan, Rize'nin en heybetli şelalesi, Palovit Şelalesinde fotoğraf çekimi ve Zil Kalede vereceğimiz molanın ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Çay fabrikası gezimizi yapıyor, dönüşte meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakıyoruz. Günün sonunda siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Transfer Araçları

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Gezi Aracımız    

Milli Park Ücretleri

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Dönüşteki Akşam Yemeği

Zil Kale ve Salıncak Ücretleri

Tur Boyunca Alınacak Tüm Yemekler

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Yaylalarda Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Yaylalara Transfer Araçlarımız 16 Kişilik Ford Transit Minibüslerdir.

Günübirlik Gito ve Badara Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Gito ve Badara Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 18 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Isuzu Turkuaz: 31+1 Veya 27 + 1 Kişilik, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.