2021 Günübirlik Sinop Fiyatları YAKINDA

# Erfelek Tatlıca Şelaleleri - İnceburun Deniz Feneri - Hamsilos Koyu - Tarihi Cezaevi - Sinop Kalesi - Sinop Mantısı - Şahin Tepesi Seyir Terası#Anadolu’nun kuzeydeki sakin şehir...

Sakin şehir yaşamı, muhteşem doğal güzellikleriyle sizleri bekliyor Sinop. Doğa Harikası Erfelek Şelalesi, Nefis kumsalları, muhteşem tatları, el değmemiş doğası ve mutlu insanlarıyla Anadolu’nun en kuzeyindeki şehir Sinop’ta. “Gölge etme başka ihsan istemem” sözünü söyleyen Diyojen Heykelini, tarihi Romalılara kadar dayanan Tarihi Cezaevini. Tabiat parkı Hamsilos Koyunu, Âşıklar sahilinde yürüyüş yapıyor, Şahin Tepesi seyir terasından kahvelerimiz yudumlarken Sinop’u izliyoruz.


GÜNÜBİRLİK

ERFELEK TATLICA ŞELALELERİ & SİNOP TURU

Erfelek Tatlıca Şelaleleri – İnceburun – Hamsilos Koyu – Tarihi Cezaevi – Sinop Kalesi – Şahin Tepesi

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Adım Adım SİNOP ŞEHİR Gezisi...

Sinop MUTFAĞININ EŞSİZ Lezzetleri...

Kuzeyin En Uç Noktası İNCEBURUN Keyfiyle...

Sinop’un En Güzel Seyir Noktası ŞAHİN TEPESİ İle...

Siz değerli misafirlerimizle Giresun Atapark’ta saat 06.00, Ordu’da saat 07.00 de buluşuyor, Nefise Akçelik Tünelini takiben kahvaltımı aldıktan sonra Karadeniz’in şirin ilçeleri Bafra ve Gerze üzerinden Anadolu'nun en kuzey noktası, Diyojen’in şehri Sinop'a varıyor ve gezi rotamızı Erfelek Tatlıca Şelaleleri olarak belirliyoruz. Bünyesinde 28 adet irili ufaklı şelale bulunduran doğa harikası Erfelek Şelaleleri Tabiat Parkında vereceğimiz serbest zamanın ardından, Erfelek Kestane Şekeri ve Çikolatasının tadına bakıyor İnce Buruna gidiyoruz. Dalgaların döverek oluşturduğu kaya oluşumlarını ve 1863 tarihli İnce Burun Deniz Fenerini fotoğrafladıktan sonra, Deveci Deresinin çökmesiyle oluşan, Türkiye'nin tek fiyort tipi kıyısı Hamsilos Koyunu geziyor fotoğraf molası sonrası Akliman’ı görüyor ve Sinop şehir merkezine dönüyoruz. Öğle yemeğimizi ünlü Cevizli Sinop Mantısı şeklinde aldıktan sonra, Türkiye'nin Alcatraz’ı olarak bilinen, birçok ünlünün tutukluya ev sahipliği yapan ve Sabahattin Ali'nin “Başın öne eğilmesin, Aldırma gönül aldırma” dizelerine de ilham veren Tarihi Sinop Cezaevini geziyor, Diyojen Heykelini fotoğraflıyoruz. Sinop Kalesi ve liman gezilerimizi tamamlıyor, Sinop'a özgü El yapımı Kotraları ve 1964’den günümüze Cevizli Boyabat Ezmesi üreten Şekerci Mehmet Gürbüz’ün dükkanını geziyoruz. Kente hakim Şahin Tepesi Seyir Terasından, Sinop’un muhteşem manzarasını izledikten sonra Sinop turumuzu tamamlıyor ve yolda vereceğimiz molalar ile birlikte siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Gezi Aracımız

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Kişisel Harcamalar

Müze Giriş Ücreti

Tur Boyunca Alınacak Tüm Yemekler

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Piknik organizasyonu için ortak alışverişi piknik yapacak olan misafirlerimiz ile birlikte yapıyoruz.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Sinop Gezimizde 39 Kişilik aracımızda 18 Katılımcı ve 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Sinop turumuzda maksimum katılımcı sayımız 18 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.