2021 Günübirlik Çal Mağarası Fiyatları YAKINDA

# Trabzon - Çal Mağarası - Düzköy - Haçka Yaylası - Haçkalı Baba Türbesi - Kayabaşı Yaylası - Sera GölüDünyanın en uzun mağaralarından, Trabzon’un fazla bilinmeyen rotasına...

Sarkıtları, dikitleri, deresi, şelaleleri ve göletleri ile yer altındaki "saklı cennet" olarak nitelendirilen "Dünyanın en uzun ikinci mağarası" kabul edilen Çal Mağarası, Trabzonlu âlimlerinden Haçkalı Baba’nın türbesinin bulunduğu Haçkalı Yaylasını ve uçsuz bucaksız vadileri, balta girmemiş ormanları izleyeceğimiz seyir tepesiyle Tabiat Parkı Kayabaşı yaylasını gezmeye gidiyoruz.


SADECE PİKOLA TUR’DA

ÇAL MAĞARASI – HAÇKA VE KAYABAŞI YAYLASI GEZİSİ

Çal Mağarası – Düzköy – Haçka Yaylası – Kayabaşı Yaylası – Sera Gölü

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Dünyanın En Uzun Mağarası ÇAL MAĞARASI Gezisiyle...

Üstat HAÇKALI BABA TÜRBESİ Ziyaretiyle...


Siz değerli misafirlerimizle Ordu’da saat 07.00 de, Giresun Atapark’ta saat 08.00 de buluşuyor, tam gün sürecek olan Çal Mağarası, Haçka Yaylası ve Haçkalı Baba Türbesi, Kayabaşı Yaylası, Sera Gölü turumuza başlıyoruz. Karadeniz’in şirin kasabaları eşliğinde kahvaltımızı restoranımızda alıyor, Düzköy’de bulunan dünyanın en uzun ikinci mağarası olan Çal Mağarası ile gezimize devam ediyoruz. Denizden 1050 mt. Yükseklikte “Saklı Cennet” olarak tabir edilen, gezilebilir 8 km’lik kısmında göreceğimiz sarkıt ve dikitlerden oluşan doğal şekilleri deresi, şelalesi ve göletleri ile sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Çal Mağarası gezimizi tamamlıyor ardından 1900 rakımlı Haçka Yaylasına çıkıyoruz. Yayla içerisinde Haçkalı Hoca Babanın Türbesi ve Camisini ziyaret ettikten sonra 2000 rakımlı Kayabaşı Yaylasına gidiyoruz. Göğe doğru yarışırcasına yükselen ladin ağaçları arasındaki yürüyüşümüzü tamamlıyor piknik alanına geçiyoruz. Öğle yemeğimizi piknik şeklinde yapabilir veya Kayabaşı Yaylası Yayla Kent tesislerinde alabilirsiniz. Yaylada vereceğimiz serbest zamanın ardından yayladan ayrılıyor, Sera Gölüne varıyoruz. Göl etrafında vereceğimiz çay molasının ardından geri dönüşe geçip, Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Piknik Organizasyonu

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Gezi Aracımız

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Dönüş’teki Yemek

Çal Mağarası Giriş Ücreti

Piknik Organizasyonu

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Anzer Yaylasında Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Piknik organizasyonu için ortak alışverişi piknik yapacak olan misafirlerimiz ile birlikte yapıyoruz.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Çal Mağarası Kayabaşı Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Çal Mağarası ve Kayabaşı Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.