2021 Günübirlik Borçka Karagöl Fiyatları YAKINDA

# Mayasur ve Bandranala Şelalesi - Borçka Karagöl - Çoruh Nehri - Zipline - Livadi Kalesi - Artvin Atatepe #Gözün yeşile doyduğu şehir...

Eğer doğaya kaçıp biraz inzivaya çekilmek istiyorsanız Karadeniz’in incisi Artvin bunun için mükemmel bir yer diyebiliriz. Doğu Karadeniz’in kuzeydoğu köşesinde kurulmuş Artvin şehrinin incisi ve doğa harikası Borçka Karagöl’ü, balta girmemiş ormanları, dik yamaçlı uzun vadileri, 3900 metreye kadar yükselen birbiri ardına sıralanmış olan dağları ve Türkiye’nin en zengin fauna ve flora zenginliğiyle Artvin’i keşfetmeye gidiyoruz.


SADECE PİKOLA TUR’DA

GÜNÜBİRLİK BORÇKA KARAGÖL – ARTVİN ATATEPE VE ÇORUH ZİPLİNE GEZİSİ

Borçka Karagöl, Mayasur Şelalesi, Atatepe, Artvin, Çoruh Nehri

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Artvin’in İncisi BORÇKA KARAGÖL Gezisiyle...

Türkiye’nin En Uzun ÇORUH NEHRİ ZİPLİNE Parkuruyla...


Farklı bir coğrafyayı keşfetmenin duygusuyla, Ordu’dan misafirlerimizi Saat 06.00 da, Giresun’dan misafirlerimizi Saat 07.00 de Ataparktan alıyor, tam gün sürecek Borçka Karagöl – Çoruh Nehri Zipline – Artvin Atatepe turumuza başlıyoruz. Güzergâhımız üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından gezimize ilk olarak Artvin’in doğa harikası Borçka Karagöl’e gidiyoruz. Ladin, kızılağaç, köknar, ıhlamur ağaçları ve kıvrımlı yollar eşliğinde Mayasur ve Bandranala Şelalelerini görüyor, 1550 metre yüksekliğinde Atanoğlu ve Heba Yaylası eteklerinde endemik türler bakımından zengin bitki örtüsüne sahip Tabiat Koruma alanı Karagöl’e varıyoruz. Göl etrafında yürüyüş ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte aracımızda buluşuyor, M.Ö. 4. Yy. kurulan Artvin merkezde; Livane Kalesi eşliğinde, tostu ile Meşhur Bombacı Burhan’da mola veriyoruz. Mola bitimi Atatepe’de Kahvecioğlu Vakfınca yaptırılan, 22 m yüksekliğiyle Türkiye'nin en büyük Atatürk Heykelini görmeye gidiyoruz. Atatepe’den ayrılıyor, Türkiye'nin en uzun Zipline Parkurundan Çoruh Nehrinin her iki yakasına adrenalin yaşamak isteyenler için Zipline zamanı diyoruz! Zipline noktasında vereceğimiz serbest zaman sonrası, Çay fabrikasını geziyor sonrasında meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakıyor, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Lüks Gezi Aracımız  

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Araç İçi İkramlar

Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Transfer Araçları

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Pikola Tur Güvencesi

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tur Boyunca Alınacak Tüm Yemekler

Çoruh Zipline Ücreti

Dönüşteki Akşam Yemeği

TUR BİLGİLERİ

Günübirlik Borçka Karagöl & Artvin Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Anzer Yaylasında Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Borçka Karagöl ve Artvin turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.