2021 Günübirlik Anzer Yaylası Fiyatları YAKINDA

# Hüseyin Hoca Köyü Ahşap Camisi - İkizdere - Anzer Yaylası - Koşmer Yaylası - Kaçkar Dağları - Kırmızı Su #El değmemiş doğasıyla sizleri büyüleyecek bir yayla...

Üretilen meşhur balıyla, adından sıkça söz ettirdiği doğal güzellikleriyle, onlarca endemik bitkiye ev sahipliği yapmasıyla gitmek isteyip de bir türlü fırsat bulamadığınız Kaçkar Dağlarının eteklerindeki Anzer Yaylasına gidiyoruz. Kalkandere’de yöreye has kökboyası ve oymaları ile meşhur Hüseyin Hoca Köyü Ahşap Camisini, yaylaya çıkarken Arslan Amca’da çay keyfini, yöre halkı tarafından Kırmızı Su olarak adlandırılan Sodalı Suyu içmeden dönmeyin diyor, eğer doğayla biraz daha haşır neşir olmak istersen yalın ayak çimenlerin üzerinde dolaşmanızı tavsiye ederiz.


GÜNÜBİRLİK

RİZE ANZER YAYLASI GEZİSİ

HÜSEYİN HOCA KÖYÜ AHŞAP CAMİSİ – ANZER YAYLASI – KOŞMER YAYLASI – KIRMIZI SODALI SU

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Anzer Yaylasında DOĞAL ÜRÜNLERİNİN Lezzetleriyle...

Rengârenk YÜZLERCE ÇİÇEĞİ İle...


Siz değerli misafirlerimizle Ordu’da saat 06.00 da, Giresun Atapark’ta saat 07.00 de buluşuyor, tam gün sürecek Anzer Yaylası turumuza başlıyoruz. Güzergâhımız üzerinde kahvaltı için tesisimize uğruyor, kahvaltı sonrasında İyidere üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Kalkandere ilçesindeki Hüseyin Hoca Köyü Ahşap Camisini ziyaret ediyor, Karadeniz ahşap oyma ve işleme sanatının nadide örneklerinden olan caminin muhteşem işlemelerini görüyoruz. Ziyaretimizi tamamlıyor İkizdere üzerinden ulusal ve uluslararası birçok gazeteye, TV konu olmuş olan dünyanın en değerli ballarından Anzer Balına ev sahipliği yapan 2150 rakımlı Anzer Yaylasına ( Ballıköy) varıyoruz. Kaçkar Dağlarının eteklerinde binlerce bitki türüne ev sahipliği yapan Anzer Yaylasında 3100 mt.deki Alçağal dağında Türkiye’nin en yüksek karayolu geçidi Anzer Geçidinden, Anzer vadisini izliyor muhteşem manzarayı seyre dalıyoruz. Yayla merkezi ile Koşmer Yaylası arasında, yöre halkı tarafından Kırmızı Su olarak adlandırılan Maden Suyunun tadın baktıktan sonra yayla içerisinde serbest zaman veriyoruz. Anzer Yaylasındaki gezimizi tamamlıyor ve artık geri dönüşe geçiyoruz. Çay fabrikası gezisi yapıp sonrasında meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakıyor, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor bir başka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Araçta Türk Kahvesi İkramı

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Profesyonel Rehberlik

Otopark Ücretleri

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Pikola Tur Kalitesi ve Güvencesi

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tur Boyunca Alınacak Tüm Yemekler

Kişisel Alışveriş

TUR BİLGİLERİ

Günübirlik Anzer Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Anzer Yaylasında Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Anzer Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Otobüs Servisimiz Anzer Turumuzda yoktur.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.