2021 Günübirlik Mavil Göl Fiyatları YAKINDA

Kök Ev, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl, Kümbet Yaylası, Koçkaya, Aymaç MevkiDoğa harikası Kök Ev, Kuzalan ve Mavi Göl, bulutların üzerindeki yayla Kümbet..

‘’Biz buraları biliyoruz’’ diyebilirsiniz ama şunu belirtelim; bu rota diğerlerinden biraz farklı ve eğlenceli. Saklı bir cennet olan, büyüsü bozulmamış haliyle tabiatın ta kendisi olan Kök Ev, Doğayı en güzel haliyle izleyeceğiniz, turkuaz rengiyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Mavi Göl, Tabiat Harikası Kuzalan Şelalesi. Zifin çiçekleriyle ünlü Kümbet Yaylası.


GÜNÜBİRLİK

KÖK EV – KUZALAN ŞELALESİ – MAVİ GÖL – KÜMBET YAYLASI TURU

Kök Ev, Yavşan Köprüsü, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl, Kümbet Yaylası, Aymaç Mevki

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola Tur PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Adım Adım GİRESUN YAYLALARI Gezisi...

Giresun İncisi KÖK EVDE Kahve Keyfiyle..

Tabiat Parkı KUZALAN ŞELALESİ & MAVİ GÖL İle...

Zifin Çiçekleriyle KÜMBET YAYLASI Gezisiyle...


Değerli katılımcılarımız ile saat 07.30 da Ordu Lisesi Önünde, saat 08.30 da Giresun Atapark’ta buluşuyor, gün boyu sürecek olan Giresun Yaylaları turumuza başlıyoruz. Aksu Nehrini takiben birçok dergi ve gazeteye konu olmuş doğal güzellikleri ile ünlü saklı cennet Kök Ev’de kahvaltımızı alıyoruz. Doğa harikası Kök Evden ayrılıyor, sağ yanımıza Aksu Deresini, sol yanımıza fındık bahçelerini alarak Pınarlı Köyü sınırlarındaki Kuzalan Tabiat Parkına varıyoruz. Kısa yürüyüş sonrasında görselliğiyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Kuzalan Şelalesini ve hemen yanı başındaki sodalı su ile tatlı suyun bir araya gelmesiyle Karadeniz’de tek olma özelliğine sahip saklı cennet Mavi Gölü seyir terasından izliyoruz. Doğanın muhteşem oluşumu Mavi Gölden ayrılıyor, “Gidemediğin Yer Senin Değildir” sözünün sahibi Halil Rıfat Paşanın 1882 – 1885 yılları arasında açtırdığı Halil Rıfat Paşa Tünelini görüyor ve yeşil doğasına yolculuğumuza Uzundere üzerinden Kümbet Yaylasıyla devam ediyoruz. 1680 rakımlı Kümbet Yaylasında vereceğimiz serbest zamanın ardından, doğayla bütünleşeceğimiz 1800 rakımlı Koç Kayasında ayakkabılarınızı çıkartabilir, yemyeşil çimenlerin üzerinde yürüyüş yapabilir, Salıncak Keyfi ile anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Koç Kayasından ayrılıyor, Aymaç Mevkinden Karagöl’ün muhteşem manzarasını çaylarımız eşliğinde izledikten sonra Kümbet Yaylası Yöresel Ürünler Pazarında vereceğimiz molanın ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor, bir başka PİKOLA TUR gezisinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Lüks Gezi Aracımız

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Araç İçi İkramlar

Kuzalan Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Pikola Tur Güvencesi

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tüm Yemekler ve İçecekler

Kişisel Harcamalar

Kök Evde Köy Kahvaltısı

TUR BİLGİLERİ

Günübirlik Kök Ev, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl ve Kulakkaya Yaylası 31 Kişilik aracımızda 15 Katılımcı ve 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir

Piknik organizasyonu için ortak alışverişi piknik yapacak olan misafirlerimiz ile birlikte yapıyoruz.

Yaylalarda kredi kartı fazla kullanılmadığı için lütfen yanınıza nakit para almayı unutmayınız.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Kök Ev, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl ve Kulakkaya Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 15 kişi olup, tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden her hangi birisi olacaktır.

Otobüs

Isuzu Turkuaz: 31+1 Kişilik, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.