2021 Perşembe Yaylası Fiyatları YAKINDA

# Bolaman Kalesi - Gaga Gölü - Perşembe Yaylası Göleti ve Menderesleri - Karga Tepesi - Çiseli Şelalesi #Avrupa'nın en yüksek menderesleri ve muhteşem doğasıyla...

Canik Dağlarının eteğinde muhteşem doğa harikası, UNESCO Dünya mirasına aday, kıvrım kıvrım menderesleri ve Anadolu topraklarının en uzun soluklu yayla festivaline ev sahipliği yapan Aybastı Perşembe Yaylası. Efsaneleriyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Gaga Gölü, yolculuğumuz boyunca sağımızda ve solumuzda kalan derin vadiler, Perşembe Yaylasının incisi Çiseli Şelalesi eşliğinde tam gün sürecek bir geziye davetlisiniz.


GÜNÜBİRLİK

PERŞEMBE YAYLASI – ÇİSELİ ŞELALESİ TURU

Bolaman - Gaga Gölü – Perşembe Yaylası Menderesleri – Karga Tepesi – Çiseli Şelalesi

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Adım Adım PERŞEMBE YAYLASI Gezisi...

Perşembe Yaylasında MANGAL’DA Muhteşem Lezzetler...

Karga Tepesinden MENDERESLERİN İZLENMESİ Keyfi...

Bölgenin En Özel Şelalesi ÇİSELİ ŞELALESİNİN Görülmesi...

Efsaneleriyle GAGA GÖLÜN’DE Çay Keyfi...


Siz değerli misafirlerimizle Giresun Atapark’ta saat 07.30 da, Ordu’da saat 08.30 da buluşuyor, Türkiye'nin en uzun tünellerinden Nefise Akçelik Tünelini takiben Fatsa’da eski ismi “Grago” olan Gaga Gölü’ne varıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizi tamamlıyor, Aybastı ilçesini görüyor ve 1500 rakımda UNESCO Dünya Mirasına aday olabilecek, cennetten bir köşe; Perşembe Yaylası’na ulaşıyoruz. Platoda oya gibi işlenmiş menderesleriyle tüm vadiye hakim Karga Tepesinden Perşembe Yaylasını izliyoruz. “Tepeden Aşağıya Salın Kendinizi” diyor, yapacağımız yürüyüşün sonunda Aybastı Gölet’inde göl bisikletlerine binebilirsiniz. Öğle yemeğimizi alıyor, belirli bir noktaya kadar aracımızla gittikten sonra kısa yürüyüşle birlikte bölgenin en özel şelalesi Çiseli Şelalesini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Günün sonunda turumuzu tamamlıyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor, bir başka PİKOLA TUR gezisinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Araç İçi Türk Kahvesi İkramı

Kahvaltı İkramı ( Sandviç+Çay)

Ulaşım Aracı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Kişisel Harcamalar

Tüm Yemekler ve İçecekler

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Perşembe Yaylası, Çiseli Şelalesi turumuz 31 Kişilik aracımızda 16 Katılımcı ve 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Perşembe Yaylası, Çiseli Şelalesi turumuzda maksimum katılımcı sayımız 16 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Isuzu Turkuaz: 31 +1 Otobüs: Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Araç İçi Termos, Okuma Lambası, Rehber İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup, Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.