Çamlıca Tepesi, Ulugöl, Küpkaya Kanyonu Zipline

# Gürgentepe Çamlıca Seyir Terası - Gölköy Ulugöl Tabiat Parkı - Tombişbey Öğle Yemeği - Köpkaya Kanyonu ve Zipline #Karadeniz'de bakir kalan ender yerlerden...

Yılın her mevsiminde ayrı bir güzelliğe sahip olan, yapraklarının tamamen dökülüp, karlarla kaplanmasının ardından görenleri adeta kendine hayran bırakan, mevsimlere göre Renk Cümbüşüne Şahitlik Edeceğiniz Ulugöl Tabiat Parkı, muhteşem manzaraya sahip Gölköy Kalesi, Renklerin aynası Köpkaya Kanyonunu geziyor, Zipline yapıyoruz.


GÜNÜBİRLİK

ÇAMLICA SEYİR TERASI – ULUGÖL - KÜP KAYA KANYONU - ZİPLİNE GEZİSİ

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Tombişbey’de KÖY MUTFAĞI Lezzetleriyle...

Gürgentepe GÜRGENTEPE SEYİR TERASI Keyfiyle...

Tabiat Harikası GÖLKÖY ULUGÖL’ÜN Görülmesi...

Ordu'nun en güzel kanyonu KÜP KAYA KANYONU Fotoğraflanması...

Değerli misafirlerimizle Saat 08.45 de Ordu Lisesi Önünde buluşuyor, Çamlıca Seyir Terası, Ulugöl ve Küp Kaya Kanyonu gezimize başlıyoruz. Sayacabaşı Kurşunçalı Ormanlarının hemen yanı başında doğal maden suyunda vereceğimiz mola sonrası ‘’Buraya gelinir de Dokuz Dolambaçta turşu yenilmez mi?’’ diyor ev yapımı turşuların tadına bakıyoruz. Gezimize Gürgentepe Çamlıca Tepesi Seyir Terasıyla devam ediyoruz. Muhteşem manzarasının izlenmesinin ardından, UNESCO Dünya Antik Miraslar Listesindeki Gölköy Kalesini görüyor, 2009 yılında Tabiat Koruma Alanı ilan edilen 1200 rakımlı Ulugöl Tabiat Parkına varıyoruz. Dört mevsim bölgenin en popüler noktası olan Ulugöl’de, Kızılağaç ve gürgen ağaçlarının arasındaki yürüyüşümüzü tamamlıyor, öğle yemeğimizi Tombişbey’de Tereyağında mis gibi Alabalık ve yöreye özgü tatlar şeklinde alıyoruz. Yemek sonrasında bölgenin en önemli kanyonlarından Küp Kaya Kanyonunda Zipline yapıyoruz. Gün içerisindeki turumuzu tamamlıyor, sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka PİKOLA TUR gezisinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Ulugöl Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Pikola Tur Güvencesi

Programdaki Çevre Gezileri

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik

Lüks Ulaşım Aracımız

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Ara İçi Türk Kahvesi İkramı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Kişisel Harcamalar

Tüm Yemekler ve İçecekler

Zipline Ücreti

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Yörede Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Ulugöl ve Ohtamış Şelalesi Gezimizde 39 Kişilik aracımızda 18 Katılımcı ve 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Ulugöl ve Ohtamış Şelalesi turumuzda maksimum katılımcı sayımız 18 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Isuzu Turkuaz: 31+1 Veya 27 + 1 Kişilik, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.