2021 Günübirlik Gölyanı Yaylası Fiyatları YAKINDA

# Kesin Korunacak Hassas Alan Unvanlı Gölyanı Yaylası ve Piknik Etkinliği #Ağaçların arasında rüzgârın sesinden başka sesin olmadığı, doğa harikası Gölyanı Yaylası...

Harikalar diyarı... saklı cennet... yeşilin oya gibi işlendiği... gibi birçok isimle anılmakta bu yer... Burası nerede diye merak ediyorsanız, Pikola tur farkıyla giderebileceğiniz yepyeni bir rota sizlerle. Resmi Gazete’de “Kesin Korunacak Hassas Alan” Ünvanlı tek gürültünün rüzgârın sesi olan, sessiz sakin ortamı, ahşap evleri, yayla yaşamıyla bir doğa harikası Gölyanı Yaylasına tam gün sürecek bir yolculuğa çıkıyoruz.


GÜNÜBİRLİK

GİRESUN GÖLYANI YAYLASI GEZİSİ

KESİN KORUNACAK HASSAS ALAN ÜNVANLI GÖLYANI YAYLASI

AYRICALIKLARIMIZ...

Pikola PROFESYONEL REHBERLERİ Eşliğinde...

Sadece PİKOLA TUR Farkıyla...

Rengârenk YÜZLERCE ÇİÇEĞİ ile...

Yaylada PİKNİK ORGANİZASYONU Keyfiyle...

Yaylaya Adını Veren GÖLÜN Fotoğraflanması...

E değmemiş coğrafya GÖLYANI OBASI Gezisi

Siz değerli misafirlerimizle Ordu’da saat 08.00 de, Giresun Atapark’ta saat 08.45 de buluşuyor, tam gün sürecek olan saklı cennet Gölyanı Yaylası turumuza başlıyoruz. Yolcuğumuz esnasında vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, Giresun’un Yağlıdere ilçesinin Yeşil Pınar ve Akpınar Köylerini geçiyor Şairlere, yazarlara ilham verecek derecede güzellik timsali doğasıyla ahşaptan evleri, küçük gölü, ladin ağaçlarıyla tam kartpostallık bir doğa köşesi olan 1570 rakımdaki Gölyanı Yaylasına varıyoruz. Göl etrafına inci tanesi gibi gizilmiş ahşap evlerin arasında yapacağımız yürüyüşümüzün sonrasında piknik şeklindeki öğle yemeğimizi alıyor bol bol fotoğraf molası veriyoruz. Diğer meşhur yaylalar gibi değil, Gölyanı Yaylası. Gürültüden uzak, sizi tek rahatsız edecek ses kulağa bir şarkı gibi, sevgilinin sesi gibi gelen, ladin ağaçlarının arasından süzülen rüzgâr diyor, Gölyanı yaylasından ayrılıyoruz. Kısa molalar eşliğinde geri dönüş yolculuğumuza başlıyor Giresun ve Ordu’da sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor bir baka PİKOLA TUR gezisinde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Pikola Tur Güvencesi

Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Piknik Organizasyonu

Araç İçi İkramlar

TÜRSAB Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Gezi Aracımız

Maske, Kolonya ve Dezenfektan Kiti

Türk Kahvesi İkramı

Ücrete Dahil Olmayanlar

Kişisel Alışveriş

Piknik İçin Ortak Alışveriş

TUR BİLGİLERİ

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için küçük sırt  çantası almayı unutmayınız.

Tur esnasında fotoğraf çekme imkanı bulacağımızdan, cep telefonunuz ve diğer cihazlarınıza ait pil, Powerbank şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Gezimize gelirken yanınızda, rahat yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, şemsiye, güneş gözlüğü, alerjisi olanlar için ilaçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Yaylada Kredi Kartı kullanımı çok fazla olmadığından yanınızda nakit para getirilmesi önerilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek şartıyla gezi seyrinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden, Pikola Tur Kesinlikle Sorumlu Değildir.

Ödemeler, tur başlangıç tarihinden En Az 3 Gün Öncesi EFT, Mail Order, Ofiste Kredi Kartı veya Nakit olarak yapabilir. Araç içerisinde her hangi bir ödeme kabul edilmemektedir.

Araç oturma planı Acentamız tarafından yapılmakta olup kesinlikle rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmemektedir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı durumlarda tur başlangıcından 2 gün öncesinde katılımcılara bilgi verilecektir.

Tura Dâhil olanlar; Tüm milli park ve ören yeri girişleri, otopark ücretleri, rehberlik, TÜRSAB Seyahat Sigortası, KDV fiyata dahildir.

Pandemi sürecinde gezimizde Sağlık Bakanlığını ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgeler uygulanacaktır.

Günübirlik Gölyanı Yaylası Gezimizde 19 Kişilik aracımızda 10 Katılımcı misafir kabul edilmektedir.

Ulaşım Aracımız

Günübirlik Gölyanı Yaylası turumuzda maksimum katılımcı sayımız 10 kişi olup ( Covid – 19 Pandemi Tedbirleri Kapsamında) tur aracımız katılımcı sayısına göre aşağıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi olacaktır.

Otobüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir. 

Minibüs

Mercedes Sprinter / Wolkswagen Crafter: 19 + 1 Kişilik, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, Araç İçi Termoslar, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı bulunmakta olup araçlarımız Ulaştırma ve Karayolları yönetmeliklerine göre D2 Belgelidir.